Finn Lendelund VD

Fax. 0493 126 30

finn.lendelund@naturkosmetikkompaniet.se

 

Elisabeth Lendelund Designansvarig

Fax. 0493 126 30

elisabeth.lendelunden@telia.com

 

Åsa Danielsson Ekonomi

Tel direkt. 0493 53 995 Fax. 0493 126 30

asa.danielsson@naturkosmetikkompaniet.se

 

Kundservice

 

Reinaldo Larzon Kundservice

Tel direkt. 0493 53 998 Fax. 0493 126 30

reinaldo.larzon@naturkosmetikkompaniet.se 

 

Zolveig Petersén Kundservice

Tel direkt 0493 53 986 Fax 0493 126 30

zolveig.petersen@naturkosmetikkompaniet.se

 

Anna Hakansson Kundservice

Tel Direkt

anna.hakansson@naturkosmetikkompaniet.se 

 

Produktion

Gunnar Ling Logistik- och Fastighetsansvarig

Tel direkt. 0493 53 989 Fax. 0493 126 30

gunnar.ling@naturkosmetikkompaniet.se  

 

Gun-Marie Johansson Arbetsledare Produktion

Tel direkt. 0493 53 993 Fax. 0493 126 30

produktion@naturkosmetikkompaniet.se  

 

Emil Andersson Produktion

Tel direkt.0493 53 993 Fax. 0493 126 30

produktio@naturkosmetikkompaniet.se

 

Lena Johansson Produktion

Tel direkt. 0493 53 993 Fax. 0493 126 30

produktion@naturkosmetikkompaniet.se  

 

Paket och utleverans

Peter Nielsen Lagerchef

Tel direkt. 0493 53 994 Fax. 0493 126 30

packen@naturkosmetikkompaniet.se  

 

Gunnar Andersson Paket & utleverans

Tel direkt: 0493 53 994 Fax. 0493 126 30

packen@naturkosmetikkompaniet.se  

 

Katharina Johansson Paket & utleverans

Tel direkt: 0493 53 994 Fax. 0493 126 30

packen@naturkosmetikkompaniet.se

 

Rikard Falk Paket & utleverans, godsmottagning

Tel direkt: 0493 53 994 Fax. 0493 126 30

packen@naturkosmetikkompaniet.se

 

Data/IT

Emil Skoglund

Tel direkt: 0493 539 92 Fax. 0493 126 30

emil.skoglund@naturkosmetikkompaniet.se

 

Bästsäljare

Nyheter RSS för Nyheter

Ny serie för häst, hund och ryttare!

Välkommen till Lendelundens Gård i Torna Hällestad! Här finner Du islandshästar, cockerspaniels, rena produkter och oss. Vi erbjuder kvalitet i alla avseenden!
0000-00-00